27.04.2018 - 29.04.2018

Wydarzenie "Weekend z florystyką"

weekend_z_florystykaInstytut Architektury Krajobrazu KUL, Szkoła Policealna Pracowników Służb Społecznych oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, zapraszają na "Weekend z florystyką" który odbędzie się w dn. 28-29 kwietnia 2018 r. w godz. 10.00 - 16.00. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Projekt, którego celem jest popularyzowanie zagadnień z zakresu florystyki, architektury krajobrazu oraz sztuk wizualnych ma charakter otwarty. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane instalacje artystyczne słuchaczy Szkoły Policealnej Pracowników Służb Społecznych, kierunku florystyka i studentów Architektury Krajobrazu i Gospodarki Przestrzennej KUL wykonane pod kierunkiem mgr inż. Pawła Adamca.