Wręczenie Medalu za Zasługi dla KUL ks. prof. Stanisławowi JaneczkowiZ okazji Święta Patronalnego Wydziału Filozofii oraz Światowego Dnia Filozofii zapraszamy na uroczystość wręczenia Medalu za Zasługi dla KUL ks. prof. Stanisławowi Janeczkowi, która odbędzie się 18 listopada 2019 r. o godz. 11.00 w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-113.

05.11.2019 - 04.12.2019

XX Akcja "Polacy-Rodakom"

kul_plakat_2019_POLACY-RODAKOM1 Społeczność akademicka KUL nie pozostaje obojętna na los Polaków za wschodnią granicą. W ramach akcji „Polacy-Rodakom”, organizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza, od 6 listopada do 4 grudnia 2019 r., prowadzona będzie zbiórka produktów spożywczych oraz zabawek-przytulanek. Zebrane produkty posłużą do przygotowania paczek świąteczno-noworocznych, które trafią do polskich rodzin mieszkających za wschodnią granicą, m.in. na Ukrainie i Białorusi.

17.10.2019 - 29.11.2019

Wystawa fotografii Marcina Ryczka

Wystawa fotografii Marcina RyczkaW piątek 29 listopada 2019 r. o godzinie 17.30 w Muzeum KUL odbędzie się finisaż wystawy fotografii Marcina Ryczka – „Harmony”. Uroczyste zakończenie pokazu zdjęć to okazja do spotkania z samym fotografem, który opowie o swojej pasji i udzieli odpowiedzi na pytania publiczności.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.