Biotechnologiczne Stowarzyszenie Edukacyjne "BIOMED - LUBLIN", Wydział Biotechnologii i Nauk o Środowisku KUL oraz Koło Studentów Biotechnologii KUL zapraszają na wydarzenie "70-lecie walki z gruźlicą na Lubelszczyźnie z zastosowaniem obowiązkowych szczepień Bacillus calmatte'a guérina", które odbędzie się 11 maja 2018 r. o godz. 10.00, w auli głównej Instytutu Biotechnologii KUL, sala B - 008.  Wydarzeniu towarzyszyć będą wystawy tematyczne oraz pokazy historycznych technik produkcji leków metodami ręcznymi i półautomatycznymi.

Szczegółowy program

Godziny otwarcia Muzeum KUL