10.05.2018 - 11.05.2018

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 11 do 13 maja 2018 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.

W ramach kampanii Dni Otwarte Funduszy Europejskich zapraszamy 11 maja 2018 r. do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Dział Projektów Międzynarodowych i Uniwersyteckie Centrum Rozwijania Kompetencji.

Biblioteka Klasyczna Wydziału Filozofii KULW ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek zatytułowanego "(Do)wolność czytania" Wydział Filozofii KUL i Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zapraszają na prezentację dwóch tomów, które jako pierwsze ukazały się w serii Biblioteka Klasyczna Wydziału Filozofii KUL:

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.