Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Stanisław Kamiński Memorial Lectures. Tegoroczna edycja wykładów pt. Applied Ontology. An Introduction  odbędzie się w dniach 14-18 maja 2018 r., a poprowadzi ją Professor Barry Smith (Department of Philosophy - University at Buffalo, USA).

Szczegóły na stronie www Stanisław Kamiński Memorial Lectures.

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.