Katedra Mikrostruktur Społecznych i Współczesnych Teorii Socjologicznych KUL, Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH w Warszawie, The Armenian Marketing Association i Fundacja Edukacyjna "Transformacje" zapraszają na  XIX Międzynarodową Konferencję Naukową "Nowe problemy e-gospodarki i e - społeczeństwa". Konferencja odbędzie się w dniach 21-23 maja 2018 r. w Nałęczowie (ul. Paderewskiego 10, CSW Energetyk).

chrzanowski_probono_maj21 maja 2018 r. o godz. 11.00 gościem KUL będzie Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego prof. Marek Chrzanowski, który w ramach cyklu "Pro publico bono - KULtura człowieka i społeczeństwa" wygłosi wykład  „Współczesne zagrożenia rynku finansowego w Polsce”. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 114.

Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczna edycja wykładów pt. Aristotle. Ffrom Physics to Metaphysics odbędzie się 21-25 maja 2018 r., a poprowadzi ją Professor John Dudley (Department of Philosophy, Université Catholique de Louvain).

Szczegóły na stronie www Jacek Woroniecki Memorial Lectures.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.