KUL będzie gościł najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa lubelskiego. Wezmą oni udział w uroczystej gali stanowiącej podsumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Poza wręczeniem nagród laureatom, celem uroczystej gali jest również  promowanie uczniów szczególnie uzdolnionych i utalentowanych oraz  podziękowanie nauczycielom i dyrektorom szkół za pracę dydaktyczną i wychowawczą z uczniami.

Uroczystość będzie się 24 i 25 maja 2017 r. w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-408, a jej współorganizatorem jest Uniwersytet Otwarty. Początek o godz. 10.00.

16.12.2019 - 17.12.2019

Opłatek uniwersytecki

opłatek uniwersytecki 2019Rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński wraz z Uczelnianym Samorządem Studentów KUL serdecznie zaprasza na uroczyste spotkanie z okazji Opłatka Uniwersyteckiego, które odbędzie się 17 grudnia 2019 r. o godz. 16.00 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.