Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych KUL,Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL, wspólnie z Wydziałem Prawa i Administracji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS zapraszają na konferencję naukową zatytułowaną "Protection of Cultural Heritage under International Law", która odbędzie się 21 maja 2019 r. o godz. 9.00 w Centrum Transferu Wiedzy KUL, sala CTW - 113.

retoryka Katedra Retoryki oraz Koło Naukowe Retoryki Stosowanej KUL zapraszają na konferencję zatytułowaną "Retoryka w dialogu - dialog w retoryce", która odbędzie się w dniach 20- 21 maja 2019 r. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 w Domu Pracy Twórczej KUL w Kazimierzu Dolnym.

konferencja Internet jako przestrzeń relacji społecznychEdukacja online, przemoc czy teorie spiskowe w internecie to tylko niektóre tematy, jakie podejmują uczestnicy ogólnopolskiej konferencji studencko-doktoranckiej  „Internet jako przestrzeń relacji społecznych - szanse, ograniczenia, perspektywy", która odbywa się 19-20 stycznia 2021.

Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku