W dniach 9-12 marca 2015 r. Koło Naukowe Filozofii Przyrody i Nauk Przyrodniczych, Koło Naukowe Studentów Kulturoznawstwa oraz Koło Filozoficzne Studentów KUL zapraszają na LVII Tydzień Filozoficzny pod hasłem Antropologia na rozdrożu.

Miło nam poinformować o nadaniu tytułu Doctora Honoris Causa Uniwersytetu Śląskiego Księdzu Profesorowi Michałowi Hellerowi.

Serdecznie gratulujemy!

Dyrektor Instytutu Prawa Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL oraz Fundacja Centrum Badań ADR „Prawo i Gospodarka” zapraszają Uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie pn. "Znaj swoje prawa". Konkurs odbędzie się 27 marca 2015 r. Termin nadsyłania zgłoszeń upłynie 16 marca 2015 r.

Szczegółowe informacje

Centrum Egzaminacyjne Hanyu Shuiping Kaoshi, które działa przy Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych KUL, zaprasza wszystkich uczących się języka chińskiego na egzamin państwowy HSK. Najbliższy termin egzaminu 28 marca 2015 r.
Szczegółowe informacje dotyczące zapisów zamieszczone są na stronie: Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych KUL

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.