kul_plakat_2019_11-m Katedra Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych, Instytut Historii KUL, Katedra Stosunków Międzynarodowych KUL, Katedra Językoznawstwa Romańskiego KUL, Koło Hiszpańsko-Polskie przy KUL zapraszają na "Sympozjum naukowe w 15 rocznicę zamachów terrorystycznych w Madrycie z 11 marca 2004 roku", które dobędzie się 11 marca 2019 r. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 113.

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.