plakat_onz2_1 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II we współpracy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zapraszają na II Konferencję zatytułowaną „Realizacja Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych”, która odbędzie się 11 października 2018 r. w  Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW - 408. Początek wydarzenia o godz. 9.30.

Mapa Kampusu KUL  z podjazdami dla osób na wózkach

Wykłady kard. MuelleraNa zaproszenie Wydziału Teologii na KUL gości kard. Gerhard Ludwig Müller, prefekt Kongregacji Nauki Wiary w latach 2012–2017. W dniach 8-19 października 2018 roku kardynał wygłosi cykl wykładów "Wartości chrześcijańskie a wyzwania współczesności". Wykłady będą prowadzone w języku niemieckim, hiszpańskim, włoskim i angielskim.