Wydział Filozofii KUL serdecznie zaprasza do udziału w cyklu seminariów Consciousness and Cosmos, które w dniach 23-24 października 2018 r. wygłosi prof. Yujin Nagasawa (John Hick Centre for Philosophy of Religion, University of Birmingham, Wielka Brytania). Udział w seminarium jest bezpłatny, wymagana jest tylko internetowa rejestracja uczestnictwa do dnia 20 października br. Po więcej informacji zapraszamy na stronę kul.pl/Nagasawa.

„Uniwersytet jezuicki: tożsamość i misja”Instytut Jana Pawła II KUL, w ramach cyklu Konwersatorium Myśli Karola Wojtyły – Jana Pawła II "Istota i misja uniwersytetu we współczesnym świecie", zaprasza na wykład rektora Akademii Ignatianum w Krakowie ks. prof. dr. hab. Józefa Bremera SJ „Uniwersytet jezuicki: tożsamość i misja”. Spotkanie konwersatoryjne odbędzie się 22 października 2018 r. w  Kolegium Jana Pawła II w sali C-220 o godz. 17.00.