W okresie od 15 czerwca do 30 września br. zostały obniżone koszty związane z korzystaniem z obiektów sportowych KUL, mieszczących się przy ul. Konstantynów 1. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu zaprasza do zapoznania się z ofertą i skorzystania z wakacyjnej propozycji.

Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem KUL zaprasza do udziału w konferencji naukowej pt. Nowe tendencje w zarządzaniu. Spotkanie teorii z praktyką, która odbędzie się
21-22 września 2011 r.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.

08.09.2020 - 13.09.2020

IV Letnia Szkoła Kognitywistyki

Kognitywistyka KUL i Wydział Filozofii zapraszają na IV Letnią Szkołę Kognitywistyki, która odbędzie się w Kazimierzu Dolnym 9-12 września 2020 r. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest "Metafory ucieleśnione". W trakcie tegorocznych warsztatów znawcy tej problematyki – lingwiści, językoznawcy, logicy, medioznawczy, filozofowie, muzykolodzy – przedstawią swoje ujęcia teoretyczne metaforyczności (także pokrewnych zjawisk jak stapianie się pojęciowych domen) oraz metody badawcze stosowane do bardzo szczególnych doświadczeń.

Serdecznie zapraszamy!

lsk.kul.pl