11.10.2016 - 12.10.2016

Międzynarodowy Dzień KUL

international day kulW środę 12 października 2016 r. po raz pierwszy odbędzie się Międzynarodowy Dzień KUL. Celem tego wydarzenia jest zapoznanie studentów - obcokrajowców z UniwersytetMiędzynarodowy Dzień KULem, jego ofertą oraz z życiem studenckim, a także integracja z polskimi koleżankami i kolegami. W programie m.in.: spotkanie z władzami KUL, degustacja potraw kuchni polskiej oraz spektakle teatralne. Zapraszamy od godz. 14.00 do Atrium Collegium Norwidianum.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.