Dziekan Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL serdecznie zaprasza na cykl wykładów gościnnych w języku angielskim "Company Law Worldwide, Concentrating on the Law of Private and Family Companies and International Scandals", które poprowadzi poprowadzi Prof. Tom Jersild, emerytowany adwokat z kancelarii Mayer Brown LLP, obecnie konsultant Banku Światowego.

Wydarzenie, zorganizowane we współpracy z Center for International Legal Skills z siedzibą w Salzburgu, będzie miało miejsce w dniach 18-26 października 2016 r.

Harmonogram wykładów

antyk_luty20 Zarząd Komisji Badań nad Antykiem Chrześcijańskim TN KUL, Katedra Historii Sztuki Wczesnochrześcijańskiej i Tradycji Antycznej KUL oraz Katedra Patrologii Greckiej i Łacińskiej KUL zapraszają na posiedzenie naukowe z referatem ks. prof. dra hab. Marka Starowieyskiego (Uniwersytet Warszawski) pt. Chrystus islamu – apokryficzna „Ewangelia Barnaby”. Posiedzenie rozpocznie się w czwartek 27 lutego 2020 r. o godzinie 18.00 w Gmachu Głównym, sala GG-243.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.