Wydział Filozofii KUL zaprasza nauczycieli na spotkanie "Filozofia i etyka w zreformowanej szkole", które odbędzie się 7 kwietnia 2017 r., o godz. 15.45 w Gmachu Głównym KUL, sala GG-36.

Podczas spotkania nauczycieli filozofii i etyki referat wprowadzający wygłosi dr Jacek Frydrych (KUL), Koordynator Zespołu Ekspertów MEN do spraw podstawy programowej filozofii i etyki.

Spotkanie jest wydarzeniem towarzyszącym LIX Tygodnia Filozoficznego "Żródła filozofii europejskiej"

W dniach 3-7 kwietnia 2017 roku Koło Filozoficzne Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II organizuje LIX Tydzień Filozoficzny, kontynuując w ten sposób jedną z najstarszych tradycji Wydziału Filozofii.