Festiwal Piosenki Twórczej "Dla Jana Pawła II"Już po raz trzeci na KUL odbędzie się Festiwal Piosenki Twórczej "Dla Jana Pawła II". Weźmie w nim udział 12 lubelskich przedszkoli. Festiwal rozpocznie się 19 maja 2017 r. o godzinie 9.30 w Centrum Transferu Wiedzy KUL, sala CTW-113. Organizatorem tego wydarzenia jest Przedszkole nr 57 w Lublinie, a współorganizatorem Uniwersytet Otwarty KUL.

kurs pisania ikon

W ramach współpracy Wydziału Filozofii KUL z Technikum Specjalnym nr 1 dla Uczniów Niesłyszących i Słabo Słyszących w Lublinie w okresie od listopada 2016 do marca 2017 r. odbył się kurs pisania ikon. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele i absolwenci szkoły (15 osób). Efekty ich pracy można zobaczyć w GALERII PO 111 SCHODACH w Młodzieżowym Domu Kultury Nr 2 w LublinieWernisaż z poświęceniem ikon według dawnego rytu odbędzie się 16 maja 2017 r. o godz. 13 00, a wystawa będzie czynna do końca miesiąca.