Od 2 do 27 stycznia 2018 r. Uniwersytet Otwarty KUL po raz kolejny gości grupę studentów z University of St. Thomas (Minnesota, USA), którzy uczestniczą w programie edukacyjnym John Paul II in His Polish Context.Jest to okazja nie tylko do poznania filozofii Jana Pawła II, ale również polskiej historii i kultury.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Wystawa „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze W roku beatyfikacji absolwenta, a potem Wielkiego Kanclerza KUL – kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, Muzeum KUL swoją wystawą „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze pragnie wpisać się w obchody tego szczególnego wydarzenia.

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00 do 1 października 2021.

webianr-_rozmowa "Rozmowa kwalifikacyjna" to tytuł kolejnego webinarium organizowanego przez Biuro Karier KUL w ramach Letniej Akademii Kompetencji 2021, które odbędzie się 3 sierpnia 2021 r. o godz. 10.00. Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się o czym należy pamiętać, aby zdobyć wymarzoną pracę, jakich pytań należy się spodziewać od pracodawcy oraz jakich błędów nie popełniać.

Webinarium poprowadzi Dorota Maj -psycholog, doradca zawodowy, coach.

Link do rejestracji.

webianr_niepelonsprawni Letnia Akademia Kompetencji Biura Karier KUL to inicjatywa, której celem jest merytoryczne wsparcie osób wchodzących na rynek pracy poprzez pokazanie możliwych ścieżki rozwoju zawodowego oraz wyposażenie w nowe kompetencje. Tym razem zapraszamy na webinarium "(Nie)pełnosprawni w pracy- warsztaty aktywizacji zawodowej", które odbędzie się 12 sierpnia 2021 r. o godz. 12.00. W trakcie webinarium uczestnicy dowiedzą się o możliwościach zatrudnienia, miejscach pracy i projektach kierowanych do  osób niepełnosprawnych, jak napisać atrakcyjne CV oraz jak właściwie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej.

Link do rejestracji.

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.