„Basen Morza Śródziemnego - otwarta 'puszka Pandory' dla Unii EuropejskiejKatedra Studiów Wschodnich KUL, Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego, Instytut Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk oraz Fundacja Konrada Adenauera w Polsce i Towarzystwo Nauki i Kultury „Libra" zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową „Basen Morza Śródziemnego - otwarta 'puszka Pandory' dla Unii Europejskiej", która odbędzie się 27 lutego 2018 r. o godz. 11.30 w sali konferencyjnej Instytutu Studiów Politycznych PAN w Warszawie, ul. Polna 18/20.

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.