ldi_partnerJuż 19 maja 2018 r. odbędzie się  XI edycja Lubelskich Dni Informatyki. Tegoroczne wydarzenie odbywa się  w Lubelskim Parku Naukowo - Technologicznym. Doświadczeni prelegenci podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą podczas licznych prelekcji i warsztatów. Dodatkowo dla osób zainteresowanych branżą IT ponownie zostanie otwarta Giełda Pracy.

Lubelskie Dni Informatyki popularnie zwane "LDI" to największa konferencja branży IT po wschodniej stronie Wisły. Organizatorami wydarzenia są  Koło Naukowe Informatyków oraz Grupa KUL.NET działające przy Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

15.11.2020 - 18.11.2020

LXII Tydzień Filozoficzny

Koło Filozoficzne Studentów KUL zaprasza na LXII edycję Tygodnia Filozoficznego pod hasłem Bóg – Świat – Umysł, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2020 r. Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbyła się ona zgodnie z pierwotnymi planami w kwietniu br., jednak mamy nadzieję, że ta nadzwyczajna jesienna edycja wydarzenia będzie równie owocna.

Z powodu pandemii COVID-19 nadchodzący Tydzień Filozoficzny przybierze formę hybrydową. Część wystąpień będzie wygłaszana na żywo, część zaś online. Słuchacze będą mieli możliwość śledzenia wykładów w dwóch formach – znajdując się fizycznie na sali lub korzystając z transmisji wideo. Z względów bezpieczeństwa liczba osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu na żywo będzie ograniczona.