kul_plakat_2018_LITERATUTAWydział Nauk Humanistycznych, Ośrodek Badań nad Literaturą Religijną zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową "Literatura a religia. Tradycja badawcza i jej reinterpretacje". Wydarzenie odbędzie się w dn. 22 - 23 maja 2018 r. o godz. 10.00 (22.05) i godz. 9.00 (23.05) w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 56.

Katedra Pedagogiki Rodziny, Koło Naukowe Doktorantów Pedagogiki KUL zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową "Życie jako wartość. Konteksty interdyscyplinarne", która odbędzie się 22 maja 2018 r. w budynku Instytutu Pedagogiki, sala DMMIII - 137 (ul. Droga Męczenników Majdanka 70). Początek wydarzenia o godz. 9.30.

Program

Katedra Mikrostruktur Społecznych i Współczesnych Teorii Socjologicznych KUL, Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH w Warszawie, The Armenian Marketing Association i Fundacja Edukacyjna "Transformacje" zapraszają na  XIX Międzynarodową Konferencję Naukową "Nowe problemy e-gospodarki i e - społeczeństwa". Konferencja odbędzie się w dniach 21-23 maja 2018 r. w Nałęczowie (ul. Paderewskiego 10, CSW Energetyk).

Godziny otwarcia Muzeum KUL

15.11.2020 - 18.11.2020

LXII Tydzień Filozoficzny

Koło Filozoficzne Studentów KUL zaprasza na LXII edycję Tygodnia Filozoficznego pod hasłem Bóg – Świat – Umysł, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2020 r. Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbyła się ona zgodnie z pierwotnymi planami w kwietniu br., jednak mamy nadzieję, że ta nadzwyczajna jesienna edycja wydarzenia będzie równie owocna.

Z powodu pandemii COVID-19 nadchodzący Tydzień Filozoficzny przybierze formę hybrydową. Część wystąpień będzie wygłaszana na żywo, część zaś online. Słuchacze będą mieli możliwość śledzenia wykładów w dwóch formach – znajdując się fizycznie na sali lub korzystając z transmisji wideo. Z względów bezpieczeństwa liczba osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu na żywo będzie ograniczona.