Uczelniany Samorząd Studentów KUL zaprasza 29 czerwca 2018 r. na spotkanie otwarte z Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotrem Müllerem, które rozpocznie się o godz. 12.30 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 114.

Przedmiotem spotkania będą kwestie związane z reformą obszaru nauki i szkolnictwa wyższego.

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.