Teologia fundamentalna wobec wyzwańInstytut Teologii Fundamentalnej KUL oraz Stowarzyszenie Teologów Fundamentalnych w Polsce zapraszają na konferencję naukową w ramach  XIV Zjazdu Stowarzyszenia Teologów Fundamentalnych w Polsce zatytułowaną "Teologia fundamentalna wobec wyzwań współczesnych nauk o człowieku". Wydarzenie odbędzie się w dn. 19- 21 września 2018 r. na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Środowisku, aula -  008.

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Konferencja „Aktualność przesłania Prymasa Wyszyńskiego w oczekiwaniu na beatyfikację”Kardynał Stefan Wyszyński przewodził polskiemu Kościołowi przez ponad 30 lat. Przez ten czas wielokrotnie zabierał głos nie tylko w sprawach istotnych dla Kościoła, ale także dla społeczeństwa. Przybliżenie bogatego dziedzictwa nauczania Prymasa w oczekiwaniu na Jego beatyfikację to cel konferencji naukowej online, na którą zaprasza KUL w sobotę 30 stycznia 2021. – Nauczanie kardynała Stefana Wyszyńskiego nie straciło na swej aktualności – mówi jeden z organizatorów konferencji, prorektor ds. misji i administracji KUL ks. prof. Mirosław Sitarz.