Kontrowersyjne nauczanie czy trudności z recepcją?Katedra Duszpasterstwa Rodzin KUL, Katedra Teologii Pastoralnej KUL oraz Katedra Teologii Praktycznej Małżeństwa i Rodziny UKSW zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową „Kontrowersyjne nauczanie czy trudności z recepcją? O duszpasterskim towarzyszeniu rozwiedzionym żyjącym w nowych związkach według adhortacji Amoris laetitia”, która odbędzie się 7 listopada 2018 r. o godz. 9.00 w Kolegium Jana Pawła II, aula C-1031.

Konferencja „Polska pedagogika wczesnoszkolna: teoria - badania - praktyka. Wiodące kierunki i szkoły naukowe"Katedra Dydaktyki, Edukacji Szkolnej i Pedeutologii zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Polska pedagogika wczesnoszkolna: teoria - badania - praktyka. Wiodące kierunki i szkoły naukowe",  która odbędzie się 21 i 22 września 2021 r. Konferencja odbędzie się w formie online na platformie MS Teams z udziałem gości z zagranicy.