26.04.2019 - 28.04.2019

"Weekend z florystyką"

weekend_z_florystyka Instytut Architektury Krajobrazu KUL, Szkoła Policealna Pracowników Służb Społecznych oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, zapraszają na "Weekend z florystyką", który odbędzie się w dn. 27 - 28 kwietnia 2019 r. w godz. 10.00 - 17.30 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Celem Weekendu z Florystyką jest popularyzacja wiedzy z zakresu przyrodoznawstwa, sztuk wizualnych, rękodzieła, materiałoznawstwa czy aranżacji przestrzenni. Wydarzenie skierowane jest zarówno do zawodowców, jak i amatorów zainteresowanych rożnymi formami sztuki układania kwiatów, trendami rynku. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane instalacje artystyczne słuchaczy Szkoły Policealnej Pracowników Służb Społecznych, kierunku florystyka i studentów Architektury Krajobrazu  KUL wykonane pod kierunkiem mgr inż. Pawła Adamca.

kul_plakat_2020_sesja_o_chrzcie_ekumenicznie Sekcja Ekumenizmu Instytutu Nauk Teologicznych KUL zaprasza na sesję naukową w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan zatytułowaną "O chrzcie ekumenicznie", która odbędzie się 22 stycznia 2020 r. w Kolegium Jana Pawła II, sala C -1031 o godz. 10.00.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.