Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych KUL,Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL, wspólnie z Wydziałem Prawa i Administracji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS zapraszają na konferencję naukową zatytułowaną "Protection of Cultural Heritage under International Law", która odbędzie się 21 maja 2019 r. o godz. 9.00 w Centrum Transferu Wiedzy KUL, sala CTW - 113.

retoryka Katedra Retoryki oraz Koło Naukowe Retoryki Stosowanej KUL zapraszają na konferencję zatytułowaną "Retoryka w dialogu - dialog w retoryce", która odbędzie się w dniach 20- 21 maja 2019 r. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 w Domu Pracy Twórczej KUL w Kazimierzu Dolnym.

„The History of Philosophy as Told from the Future” Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Stanisław Kamiński Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów „The History of Philosophy as Told from the Future” w dniach 11-15 maja 2020 r. poprowadzi prof. Steve Fuller (University of Warwick).

wykłady „New World Order and New Atheism”Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów „New World Order and New Atheism” w dniach 18-22 maja 2020 r. poprowadzi prof. Curtis Hancock (Rockhurst Jesuit University, Kansas City, Missouri).

2020_kul_wojtyla_memorial_lectures_plakat_reimersWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Karol Wojtyła Memoral Lectures. Tegoroczną edycję wykładów Veritas splendor and Philosophy w dniach 1-5 czerwca 2020 r. poprowadzi prof. Adrian Reimeres (Notre Dame University).

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.