konferencję „Wartości prowadzące do sukcesu. Czy kobiety zarządzają inaczej?”Studenckie Koło  Przedsiębiorczości KUL zaprasza na konferencję „Wartości prowadzące do sukcesu. Czy kobiety zarządzają inaczej?”, która rozpocznie się 5 czerwca 2019 r. o godz. 9.30 w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW–113.

ap2rgb Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki zaprasza na interdyscyplinarną konferencję naukową „Naśladownictwo czy inspiracja? Problem podobieństwa w sztuce". Obrady odbędą się w dniach 5–7 czerwca 2019 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej KUL w Lublinie, przy ul. Chopina 27.  W centrum rozważań znajdzie się problem naśladownictwa w sztukach plastycznych jak i związanych ze słowem. Prelegenci z całej Polski poruszą kwestie związane z kopią, inspiracją oraz natchnieniem, odnosząc się zarówno do współczesności jak i dawnych wieków.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.