lcc-poster-2019 Katedra Filologii Celtyckiej KUL zaprasza na konferencję naukową "3rd Lublin Celtic Colloquium – Changing Perspectives in Celtic Studies", która odbędzie się w dniach 19-20 września 2019 r. w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 219. Referaty dotyczyć będą literatury, historii, kultury i tradycji celtyckiego obszaru językowego (Irlandii, Walii, Szkocji, Bretanii) oraz analizy języków celtyckich w ujęciu synchronicznym i diachronicznym.

Konferencja odbywa się pod patronatem honorowym Ambasady Irlandii.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.