kul_plakat_2019_czlowiek-rodzina-narod Sekcja Teologii Moralnej KUL zaprasza na konferencję "Człowiek – rodzina – naród. Przesłanie św. Jana Pawła II", która odbędzie się 3 grudnia 2019 r.  w Kolegium Jana Pawła II, sala C-1031. Początek wydarzenia o godz. 9.00.

The Problem of Culture in Maritain's Integral HumanismWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów "The Problem of Culture in Maritain's Integral Humanism" w dniach 25-29 maja 2020 r. poprowadzi prof. John P. Hittinger.

Wykłady odbędą się online.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.