kul_plakaty_2019_granat3 Sekcja Teologii Dogmatycznej KUL zaprasza na konferencję zatytułowaną "Sługa Boży Ks. Wincenty Granat Rektor KUL w 40. rocznicę śmierci", która dobędzie się 11 grudnia 2019 r. w Kolegium Jana Pawła II, sala C-1031. Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. w Kościele Akademickim KUL o godz. 12.30.

Wystawa rysunków prof. Kolo

Wydział Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu zaprasza na wystawę rysunków dr. hab. Sławomira Kolo, prof. KUL oraz posterów prac dyplomowych z lat 2010-2019, która będzie prezentowana w Bibliotece Wydziału Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu przy ul. Konstantynów 1H. Otwarcie wystawy odbędzie się w środę 11 grudnia 2019 r. o godz. 15.00.

15.11.2020 - 18.11.2020

LXII Tydzień Filozoficzny

Koło Filozoficzne Studentów KUL zaprasza na LXII edycję Tygodnia Filozoficznego pod hasłem Bóg – Świat – Umysł, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2020 r. Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbyła się ona zgodnie z pierwotnymi planami w kwietniu br., jednak mamy nadzieję, że ta nadzwyczajna jesienna edycja wydarzenia będzie równie owocna.

Z powodu pandemii COVID-19 nadchodzący Tydzień Filozoficzny przybierze formę hybrydową. Część wystąpień będzie wygłaszana na żywo, część zaś online. Słuchacze będą mieli możliwość śledzenia wykładów w dwóch formach – znajdując się fizycznie na sali lub korzystając z transmisji wideo. Z względów bezpieczeństwa liczba osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu na żywo będzie ograniczona.