plakat_2021_26VIRektor KUL zaprasza wszystkich Pracowników, Studentów, Absolwentów, Emerytowanych Pracowników oraz Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II na XI Ogólnouniwersytecką Pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, która odbędzie się 26 czerwca br. Koszt pielgrzymki 50 zł.

Zapisy i wpłaty w Kancelarii Ogólnej KUL, pok. GG-104 w godz. 8.00-15.00, tel. 81/44 54 104. Wyjazd punktualnie o godz. 5.30 sprzed frontonu Gmachu Głównego.

15.06.2021 - 16.06.2021

Msza św. o dobrą sesję

KOSCIOL-TK-141107-032 Sesja egzaminacyjna zbliża się wielkimi krokami. Warto więc nie tylko przysiąść nad książkami i notatkami, ale także zadbać o wsparcie duchowe. Dlatego Duszpasterstwo Akademickie zaprasza wszystkich studentów i wykładowców na Mszę św. o dobrą sesję, która będzie sprawowana 16 czerwca 2021 r. o godz. 19.00 w Kościele Akademickim KUL.

2021_konkurs_logiczny_plakat_a3_finalJuż 16 czerwca odbędzie się Etap finałowy IX Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego, w Centrum Transferu Wiedzy na terenie Kampusu Głównego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

09.00-10.00 Recepcja

10.00 Test konkursowy

11.30 Sesja wykładowa

• Marek Lechniak - Czy schizofrenik myśli logicznie?
          • Andrzej Zykubek - Homo sapiens neanderthalensis
          • Piotr Lipski - Co ma logika do przewidywania przyszłości?

13.00 Przerwa obiadowa

14.00 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

webinarium_17_czerwcaW czwartek, 17 czerwca 2021 r. w godz. 10.00 -11.30 odbędzie się webinarium zatytułowane "Jaka polityka i jakie sąsiedztwo Unii Europejskiej?", którego jednym ze współorganizatorów jest Instytut Nauk o Polityce i Administracji KUL.

Wydarzenie w formie online dobędzie się na platformie Zoom. Link do webinarium.

16.06.2021 - 02.07.2021

Letnia sesja egzaminacyjna

egzaminOd 17 czerwca do 1 lipca 2021 r. trwać będzie letnia sesja egzaminacyjna.

Wszystkim studentom życzymy sukcesów!