Bieżące

10.01.2021 - 15.02.2021

Rekrutacja zimowa na KUL

Rekrutacja zimowa na KULJuż 11 stycznia rozpocznie się rekrutacja zimowa na KUL. W tym roku będzie ona prowadzona na dwa kierunki studiów inżynierskich II stopnia:

 

Więcej

Ferie z dziennikarstwem„Studiuj w ferie z dziennikarstwem KUL” to propozycja dla uczniów szkół średnich zainteresowanych dziennikarstwem, mediami, fotografią i reklamą. Przez najbliższy tydzień, przez pięć dni zajęć – od poniedziałku do piątku (11-15 stycznia 2021) wykładowcy będą prowadzili wykłady, warsztaty i ćwiczenia otwarte dla młodych ludzi zainteresowanych tym kierunkiem studiów i możliwościami jakie daje dziennikarstwo KUL.

 

„Studiuj w ferie z dziennikarstwem KUL” to pilotażowa akcja Instytutu Dziennikarstwa i Zarzadzania KUL. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszenia na stronie www.kul.pl/feriezdziennikarstwem

 

Więcej

Wkrótce

 Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu na LubelszczyźnieJuż po raz trzeci w naszym regionie będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Lubelszczyźnie (25-29 stycznia 2021). Inauguracja obchodów odbędzie się w poniedziałek 25 stycznia o godz. 10 na KUL i będzie transmitowana na profilu Facebook Pracowni Dziejów Mniejszości Narodowych w Europie Środkowej i Wschodniej KUL. 

 

Program Dni

 

Więcej

 

 

 

Konferencja „Aktualność przesłania Prymasa Wyszyńskiego w oczekiwaniu na beatyfikację”Kardynał Stefan Wyszyński przewodził polskiemu Kościołowi przez ponad 30 lat. Przez ten czas wielokrotnie zabierał głos nie tylko w sprawach istotnych dla Kościoła, ale także dla społeczeństwa. Przybliżenie bogatego dziedzictwa nauczania Prymasa w oczekiwaniu na Jego beatyfikację to cel konferencji naukowej online, na którą zaprasza KUL w sobotę 30 stycznia 2021. – Nauczanie kardynała Stefana Wyszyńskiego nie straciło na swej aktualności – mówi jeden z organizatorów konferencji, prorektor ds. misji i administracji KUL ks. prof. Mirosław Sitarz.

 

Więcej