Aktualności / Wydarzenia

11-13.05 II edycja Akademii Przedsiębiorczości Biura Karier KUL

2021_reklama_na_fb_1_1 Biuro Karier KUL w dniach 11 - 13 maja 2021 r. organizuje II edycję Akademii Przedsiębiorczości Biura Karier KUL. To cykl wirtualnych szkoleń i webinariów, które pokażą uczestnikom różne aspekty szeroko pojętej przedsiębiorczości. Poprzez ten projekt chcemy m.in. zainspirować słuchaczy do spróbowania z biznesem online jako swojej ścieżki rozwoju, ale również pokazać przedsiębiorczość jako zestaw cech, których poszukują lubelscy pracodawcy. Tematyka spotkań będzie dotykała takich obszarów jak: branża BPO/SSC szansą na karierę dla studentów i świeżo upieczonych absolwentów, biznes startupowy, proces kształtowania krok po kroku biznesu online. To kolejna edycja wydarzenia, którą realizujemy corocznie na wiosnę. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału!

 

Partnerem wydarzenia jest Urząd Miasta Lublin.

 

Przedstawiamy tematy spotkań online organizowanych w ramach Akademii Przedsiębiorczości:

 

 

 

 

11 maja 2021 - Spotkanie online z lubelskimi firmami z branży BPO/SSC otwierające „Akademię Przedsiębiorczości Biura Karier KUL | 2021”- godz. 16.00-17.30

 

11_maja_3_um_lublin_logotypy_1

 

Link do zapisów:

 

Urząd Miasta Lublin i Biuro Karier KUL serdecznie zaprasza na spotkanie online z lubelskimi firmami z branży BPO/SSC! Podczas spotkania będziecie mieli możliwość poznania:

  • co oznacza skrót BPO/SSC;
  • najlepszych lubelskich firm z tego sektora;
  • wymagań dla przyszłych stażystóworaz pracowników;
  • korzyści płynących z rozpoczęcia karieryw branży BPO/SSC;
  • narzędzi pracy oraz aplikacjiwykorzystywanych w tej branży;
  • zadania pytań i udziału w dyskusjina wszystkie nurtujące Was zagadnienia dotyczące rozpoczęcia kariery.

 


12 maja 2021 - "Jakość usług i wsparcia, a sukces startupu" - godz. 16.00 - 18.00

 

12_maja_1

 

 

Prowadzące:

Anna Blajerska – Kierownik Wschodniego Akceleratora Biznesu
Karolina Dobrowolska –  Specjalistka ds. monitorowania i sprawozdawczości w WAB

 

Link do zapisów

 

Opis szkolenia: 

W czasie spotkania uczestnicy dowiedzą się jak ważny jest nie tylko pomysł na biznes, ale także jak wsparcie merytoryczne może dodać paliwa do naszego sukcesu. Najlepszym dowodem niech będą sukcesy naszych, czyli WABowskich startupów. Jakie wsparcie może uzyskać startup lub przedsiębiorca? Czym są modele biznesowe i jak je znaleźć lub wybrać?

Pora znaleźć osobę z niezbędnym know-how.

 


 

13 maja 2021 - Webinar "Jak wystartować z biznesem online" - godz. 16.00 - 18.00

 

13_maja_2

 

Prowadząca: Lilianna Trojanowska, ekspertem marketingu online

 

Link do zapisów

 

 

Opis szkolenia: 

Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku. Ta biznesowa również. Dotyczy to też mnie, bo zaczynałam od tak zwanego zera, dosłownie, bo z zerową ilością fanów na Facebooku, projektując swoją pierwszą stronę internetową, zdobywając pierwszego klienta i tworząc pierwszą kampanię promocyjną swoich produktów. Dlatego mój wykład będzie punktem widzenia przedsiębiorcy-praktyka, który wie, jak wyglądają początki i cały proces kształtowania biznesu online. Opowiem Ci, jakie są plusy i minusy działania w sieci, co może być Twoim pierwszym produktem, jak przetestować swój pomysł oraz jak zacząć pracować dzięki bezpłatnym narzędziom dostępnym online.