Idea AIP polega na wspieraniu młodych ludzi w realizowaniu ich pomysłów biznesowych, bez zbędnej biurokracji i kosztów. AIP pomaga, tworzy, organizuje i prowadzi działalność gospodarczą na rzecz Beneficjentów

 

Podpisując umowę z AIP nie rejestrujesz się w żadnym z urzędów. Osoby zainteresowane współpracą z AIP podpisują umowę o Preinkubację, w ramach której zobowiązują się prowadzić przedsięwzięcie o ustalonej przez siebie nazwie. Działalność beneficjenta będzie funkcjonowała pod NIP-em i REGON-em Fundacji AIP - co oznacza, że beneficjent nie będzie posiadał własnej działalności gospodarczej. Wszystkie rozliczenia prawne i urzędowe (ZUS,US) będą prowadzone przez AIP. 

 

Oczywiście w dokumentach podpisywanych z kontrahentami jest również wzmianka z nazwą firmy beneficjenta jako wykonawcą danej usługi. Czyli działasz pod własną marką, masz swoją stronę, własne logo, przedstawiasz się jako właściciel własnej firmy, a AIP dostarcza do twojego "produktu-firmy" osobowość i pełne wsparcie prawno-administacyjno-księgowe.

Autor: Łukasz Ilczuk
Ostatnia aktualizacja: 02.12.2011, godz. 20:06 - Łukasz Ilczuk