Aktualności / Wydarzenia

Program Mentoringowy Biura Karier KUL

Program MentoringowyBiuro Karier KUL zaprasza do udziału w Programie Mentoringowym. Termin zgłoszeń upływa 25 października!
🔸Do udziału w Programie zapraszamy zmotywowanych studentów ostatniego roku studiów tj. III rok studiów I stopnia, II rok studiów II stopnia oraz V rok studiów jednolitych magisterskich.
🔹Podczas partnerskiej relacji z Mentorem rozwijasz przynajmniej jedną kompetencję branżową. W okresie listopad 2021 – maj 2022 odbędziesz 10 spotkań mentoringowych.
🔸Kim są nasi Mentorzy? To uznani eksperci w swoich branżach, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
🔹Podczas pracy podopieczny Mentora (Mentee) rozwija samoświadomość oraz dąży do wykorzystania własnego potencjału. Dodatkowo w trakcie programu uzyskujesz wsparcie z zakresu poradnictwa zawodowego oraz coachingu świadczone przez Biuro Karier KUL.
🔸Możliwość nawiązania kontaktów zawodowych oraz uzyskanie rekomendacji od ekspertów, poznanie interesujących ludzi, wymiana doświadczeń, uzyskanie inspiracji i wiedzy, to tylko wybrane korzyści z udziału w programie.
🔹Szczegółowe informacje, dotyczące współpracy z Mentorami, są dostępne po wejściu w profil interesującego Cię eksperta na stronie: https://www.kul.pl/profile-mentorow,art_96128.html
🔸Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem w Programie Mentoringowym, wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@kul.pl , w treści wpisując nazwisko wybranego Mentora. Do wiadomości dołącz swoje CV.
🔹Szczegółowe informacje o programie znajdziesz na naszej stronie internetowej:
https://www.kul.pl/o-programie-mentoringowym,art_96129.html
Zapraszamy do aplikowania.