Z ogromną przyjemnością informujemy, że XXV Ogólnopolska Konferencja Aktualności Psychologicznych Aktualia 2018 odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie.

 

 

Aktualia, czyli XXV - jubileuszowa, Ogólnopolska Konferencja Aktualności Psychologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia br. pod hasłem: „Chcesz o tym porozmawiać?”.

 

Na przestrzeni ćwierć wieku wydarzenie skupiało wybitnych specjalistów z zakresu psychologii i dziedzin pokrewnych, w obecnym roku pragniemy pochylić się nad zagadnieniami związanymi z problemami zdrowia psychicznego, uzależnieniami behawioralnymi, relacjami interpersonalnym oraz seksualnością człowieka. Wśród prelegentów, których będzie można wysłuchać pierwszego dnia są: prof. dr hab. Jan Czesław Czabała, dr hab. Jan Chodkiewicz, dr hab. Wanda Zagórska prof. UKSW, mgr Agnieszka Palacz-Chrisidis. Dzień drugi, to wystąpienia między innymi dr hab. Wojciecha Otrębskiego prof. KUL i dr hab. Doroty Czyżowskiej. Po części profesorskiej odbędą się warsztaty prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin psychologii, w których uczestniczyć będą młodzi ludzie. Trzeciego dnia Konferencji przewidziana, jest sesja referatowa i plakatowa – podczas której będą prezentować się studenci. Wydarzenie kierowane, jest do społeczności akademickich oraz wszystkich osób, które chcą poszerzyć lub zdobyć wiedzę z zakresu psychologii i dziedzin pokrewnych.

 

 

 

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Autor: Magdalena Szczedrońska
Ostatnia aktualizacja: 17.03.2018, godz. 22:35 - Magdalena Szczedrońska