Aktualia 2018

Z ogromną przyjemnością informujemy, że XXV Ogólnopolska Konferencja Aktualności Psychologicznych Aktualia 2018 odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie.

 

 

Aktualia, czyli XXV - jubileuszowa, Ogólnopolska Konferencja Aktualności Psychologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia br. pod hasłem: „Chcesz o tym porozmawiać?”.

 

Na przestrzeni ćwierć wieku wydarzenie skupiało wybitnych specjalistów z zakresu psychologii i dziedzin pokrewnych, w obecnym roku pragniemy pochylić się nad zagadnieniami związanymi z problemami zdrowia psychicznego, uzależnieniami behawioralnymi, relacjami interpersonalnym oraz seksualnością człowieka. Wśród prelegentów, których będzie można wysłuchać pierwszego dnia są: prof. dr hab. Jan Czesław Czabała, dr hab. Jan Chodkiewicz, dr hab. Wanda Zagórska prof. UKSW, mgr Agnieszka Palacz-Chrisidis. Dzień drugi, to wystąpienia między innymi dr hab. Wojciecha Otrębskiego prof. KUL i dr hab. Doroty Czyżowskiej. Po części profesorskiej odbędą się warsztaty prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin psychologii, w których uczestniczyć będą młodzi ludzie. Trzeciego dnia Konferencji przewidziana, jest sesja referatowa i plakatowa – podczas której będą prezentować się studenci. Wydarzenie kierowane, jest do społeczności akademickich oraz wszystkich osób, które chcą poszerzyć lub zdobyć wiedzę z zakresu psychologii i dziedzin pokrewnych.

 

 

 

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

2018-03-17

Konferencja "Etyka w życiu zawodowym człowieka"

Członkowie Sekcji Psychologii Klinicznej KNSP KUL zapraszają na III Interdyscyplinarną Konferencję Naukową „Etyka w życiu zawodowym człowieka”!

Termin konferencji: 20 maja 2017r. (sobota)

 

Przedłużenie terminu zgłoszeń!!!


Termin nadsyłania abstraktów (250 słów): 7 maja 2017 r.
e-mail: konferencja.etyka.kul@gmail.com

 

 Konferencja będzie odbywała się w formie wykładów i sesji plakatowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Czytaj więcej...

2017-04-24

Przedłużenie terminu zgłoszeń - Aktualia 2017

Szanowni Państwo,

 

W związku z dużym zainteresowaniem Konferencją Aktualia 2017 - przedłużamy termin zgłoszeń do 17 kwietnia 2017 roku, do godziny 23:59.

 

Przypominamy, że zarówno udział czynny, jak i bierny jest bezpłatny.

 

Link do zgłoszeń: https://goo.gl/forms/EMBGQ35iEQEayutG2

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

2017-04-02

Aktualia 2017

 

„Psychologia wobec problemów współczesnego świata”

W imieniu Koła Naukowego Studentów Psychologii KUL mamy zaszczyt zaprosić studentów do aktywnego udziału w trzecim dniu XXIV Konferencji Aktualności Psychologicznych „AKTUALIA 2017” w dniu 26 kwietnia 2017 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

 

Czytaj więcej...

 

2017-03-02