Konferencja "Kryzys człowieczeństwa? Ludobójstwa w XX wieku"

Polecamy Konferencję "Kryzys człowieczeństwa? Ludobójstwa w XX wieku", na którą zaprasza Koło Naukowe Historyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szczegóły...

2014-02-15

Wybory uzupełniające do Rady Studentów KUL

WAŻNE!!!
W dniach 14-15 stycznia odbędą się wybory uzupełniające do Rady Studentów KUL. Od 11 do 19 grudnia włącznie (pon-pt, godz. 10.00-14.00) można zgłaszać kandydatów w siedzibie USS KUL (CN-232). Wydział Nauk Humanistycznych dysponuje 7 wolnymi mandatami. Zapraszamy do zgłaszania kandydatów. poniżej szczegółowe informacje oraz kalendarz wyborczy:

Kalendarz wyborczy

Informacje o wyborach

Wolne mandaty

2013-12-10

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Polska Przedsiębiorcza. Wczoraj, dziś i jutro aktywności gospodarczej Polaków"

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Polska Przedsiębiorcza. Wczoraj, dziś i jutro aktywności gospodarczej Polaków", która odbędzie się w dniach 11-12 grudnia 2013 roku, w ramach II Lubelskiego Forum Przedsiębiorczości i Innowacji. Zachęcamy do zapoznania się z prgramem i wysłuchania ciekawych referatów studencko-doktoranckich z zakresu prawa, ekonomii i historii. 

2013-12-10

II Lubelskie Forum Przedsiębiorczości i Innowacji

Uczelniany Samorząd Studentów KUL, Studenckie Forum Business Centre Club i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Lublinie serdecznie zapraszają na II Lubelskie Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się w dniach 10-15 grudnia 2013 roku. Zachęcamy do aktywnego udziału w konferencjach, warsztatach i szkoleniach, spotkaniach inspirujących i panelach dyskusyjnych! Szczegóły: http://www.lfpii.pl/ oraz na fb: www.facebook.com/LFPII 

2013-12-10

Festiwal UKRAINA W CENTRUM LUBLINA

Koło Naukowe Studentów Filologii Słowiańskiej KUL gorąco poleca Festiwal UKRAINA W CENTRUM LUBLINA, który odbędzie się w dniach 15-17 listopada. Wstęp na wszystkie imprezy festiwalu jest bezpłatny!

ZAPRASZAMY! 
Szczegółowy program na plakacie. 

2013-11-13

Polska Przedsiębiorcza. Wczoraj, dziś i jutro aktywności gospodarczej Polaków

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Polska Przedsiębiorcza. Wczoraj, dziś i jutro aktywności gospodarczej Polaków", która odbędzie się w Lublinie, w dniach 11-12 grudnia 2013 roku w ramach II Lubelskiego Forum Przedsiębiorczości i Innowacji.
Szczegółowe informacje...

formularz zgłoszeniowy 

2013-11-12

LINGUISTICS BEYOND AND WITHIN

W dniach 14-16 listopada 2013 roku Katedra Językoznawstwa Historycznego i Stosowanego oraz Katedra Językoznawstwa Teoretycznego Instytutu Filologii Angielskiej KUL zapraszają do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Językoznawczej LINGUISTICS BEYOND AND WITHIN. Oficjalnym językiem konferencji jest język angielski.

logo

Serdecznie zapraszamy !

Strona internetowa wydarzenia...

2013-11-12

II Międzynarodowa Konferencja Bizantynistyczna

Muzeum Lubelskie w Lublinie, Katedra Historii Bizancjum KUL oraz Katedra Historii Kościoła w Starożytności Chrześcijańskiej KUL zapraszają na II Międzynarodową Konferencję Bizantynistyczną z cyklu Wybrane aspekty kultury bizantyńskiej pt. EPOKOWE PRZEŁOMY I ODRODZENIA W HISTORII BIZNACJUM. 
Konferencja odbędzie się 15 listopada 2013 roku w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku Lubelskim.
POLECAMY :)

Plakat wydarzenia

 

2013-11-12

Rodacy Bohaterom - Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach

Trwa zbiórka żywności w ramach akcji: Rodacy Bohaterom - Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach - Boże Narodzenie 2013. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w przygotowanie Paczki!! Informacje: https://www.kul.pl/rodacy-bohaterom-paczka-dla-polskiego-kombatanta-na-kresach-boze-narodzenie-2013,art_48007.html

 

Rodacy Bohaterom

2013-11-12

IX Studenckie Targi Pracy i Praktyk

Serdecznie zapraszamy do aktywnego włączenia się w IX Studenckie Targi Pracy i Praktyk!! Więcej informacji: https://www.kul.pl/studenckie-targi-pracy-i-praktyk,12153.html

2013-11-10