17.03.2015 - 20.03.2015

X Dni Mózgu

W imieniu Studenckiego Koła Neuronauk zapraszamy na konferencję naukową "X Dni Mózgu", która odbędzie się  na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w dniach 18- 20 marca 2015 r.

Centrum Egzaminacyjne Hanyu Shuiping Kaoshi, które działa przy Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych KUL, zaprasza wszystkich uczących się języka chińskiego na egzamin państwowy HSK. Najbliższy termin egzaminu 28 marca 2015 r.
Szczegółowe informacje dotyczące zapisów zamieszczone są na stronie: Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych KUL