Literatura polska na UkranieKatedra Literatury Współczesnej KUL oraz Komisja Polsko-Ukraińskich Związków Kulturowych przy PAN Oddział w Lublinie zapraszają na międzynarodową konferencję naukową „Literatura polska na ziemiach obecnej Ukrainy”, która odbędzie się 19 października 2017 r. o godz. 10.00 w Collegium Norwidianum, sala CN-204.

Biotechnologia energia jutra

Katedra Biochemii i Chemii Środowiska oraz Koło Naukowe Biotechnologii KUL zapraszają na konferencję I Ogólnopolską Konferencję Naukową „Biotechnologia - energia jutra”, która odbędzie się 19 – 20 października 2017 r. w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-114.

Katedra Językoznawstwa Stosowanego, Katedra Językoznawstwa Teoretycznego, Katedra Filologii Celtyckiej oraz Katedra Językoznawstwa Porównawczego Angielsko-Polskiego Instytutu Filologii Angielskiej KUL zapraszają do wzięcia udziału w piątej Międzynarodowej Konferencji Językoznawczej Linguistics Beyond and Within 2017: The Outskirts of the Regular, która odbędzie się 18-19 października 2017 r. w Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.