plakat-wisznicaInstytut Ekonomii i Zarządzania KUL, Urząd Gminy Wisznice zapraszają na konferencję "Gmina Wisznice w perspektywie jutra. Historia, współczesność, przyszłość", która odbędzie się 25 maja 2018 r. w Restauracji Avangarda w Wisznicach. Początek wydarzenia o godz. 9.15.

Instytut Psychologii Organizacji i Zarządzania KUL, Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji zapraszają na konferencję zatytułowaną "Nowe wyzwania w pracy- innowacyjne działania psychologii organizacji", która odbędzie się w dn. 24-25 maja 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy. Wydarzenie odbywa się w ramach III Zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji, podczas którego zostaną podjęte kwestie nowych wyzwań stawianych psychologii i organizacji  pracy oraz ochrony podmiotowości człowieka w pracy.

Program wydarzenia

Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczna edycja wykładów pt. Aristotle. Ffrom Physics to Metaphysics odbędzie się 21-25 maja 2018 r., a poprowadzi ją Professor John Dudley (Department of Philosophy, Université Catholique de Louvain).

Szczegóły na stronie www Jacek Woroniecki Memorial Lectures.

„The History of Philosophy as Told from the Future” Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Stanisław Kamiński Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów „The History of Philosophy as Told from the Future” w dniach 11-15 maja 2020 r. poprowadzi prof. Steve Fuller (University of Warwick).

wykłady „New World Order and New Atheism”Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczną edycję wykładów „New World Order and New Atheism” w dniach 18-22 maja 2020 r. poprowadzi prof. Curtis Hancock (Rockhurst Jesuit University, Kansas City, Missouri).

2020_kul_wojtyla_memorial_lectures_plakat_reimersWydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Karol Wojtyła Memoral Lectures. Tegoroczną edycję wykładów Veritas splendor and Philosophy w dniach 1-5 czerwca 2020 r. poprowadzi prof. Adrian Reimeres (Notre Dame University).

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.