Katedra antropologii Filozoficznej i Filozofii prawa KUL, Fundacja Servire Veritati Instytut Edukacji Narodowej zapraszają na XVIII Ogólnopolską Konferencję Nauczycieli i Wychowawców "Szkoła miejscem wychowania człowieka", która odbędzie się 16 marca 2019 r. o godz. 10.00 w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 114. Podczas konferencji zostaną podjęte kwestie związane z funkcjonowaniem szkoły jako miejsca wychowania dzieci i młodzieży.

Program konferencji

skarby_biblioteki_paaac_krasinskich_01_2_3 Biblioteka Uniwersytecka KUL zaprasza do obejrzenia wystawy "Ex thesauro. Ze skarbca Biblioteki Uniwersyteckiej KUL", tym razem w formie multimedialnej, w arkadach Pałacu Krasińskich w Warszawie. Wystawa będzie prezentowana codziennie po godz. 18.00 do 3 kwietnia 2019 r.

12.03.2019 - 15.03.2019

Konferencja "Dni z mózgiem"

dni_z_mozgiem_2019_a2-1 Studenckie Koło Neuronauk i Katedra Psychologii Eksperymentalnej KUL zapraszają na konferencję "Dni z Mózgiem", która odbędzie się w dniach 13-15 marca 2019 r. w sali CTW-113. Konferencja wpisuje się w obchody Światowego Tygodnia Mózgu (Brain Awareness Week), wydarzenia mającego na celu popularyzację wiedzy o mózgu i jego działaniu.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.