kul_plakat_2019_wydzial_human_wyklady1 Wydział Nauk Humanistycznych, Instytut Językoznawstwa KUL zapraszają 14 listopada 2019 r. na wykłady, które wygłosi prof. dr Jozsef Szakos z Fu Jen Catholic University w Tajpej na Tajwanie. Pierwszy z wykładów pt. Gearing up: Documenting Innovation and Productivity in the Transmission of Indigenous Languages of Taiwan odbędzie się o godz. 11.00, natomiast drugi pt. Language Arts and Modern Drama in Teaching/Learning Chinese as a Foreign Language o godz. 13.30. Wykłady odbędą się w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 219.

antyk_luty20 Zarząd Komisji Badań nad Antykiem Chrześcijańskim TN KUL, Katedra Historii Sztuki Wczesnochrześcijańskiej i Tradycji Antycznej KUL oraz Katedra Patrologii Greckiej i Łacińskiej KUL zapraszają na posiedzenie naukowe z referatem ks. prof. dra hab. Marka Starowieyskiego (Uniwersytet Warszawski) pt. Chrystus islamu – apokryficzna „Ewangelia Barnaby”. Posiedzenie rozpocznie się w czwartek 27 lutego 2020 r. o godzinie 18.00 w Gmachu Głównym, sala GG-243.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.