Dziekan Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL zaprasza na wykłady otwarte prowadzone przez Prof. Nancy Baker, amerykańską adwokat pt.: Death in the U.S.:  Intestacy, Wills, and Non-Probate Transfers, które odbędą się w dn. 1–10 grudnia 2015 r.

Instytut Historii Sztuki KUL oraz Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych i Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zapraszają na VII edycję otwartych wykładów o sztuce Nieskończony eksperyment - sztuka i obrazy nowoczesności.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.