Katedra Instrumentologii KUL zaprasza na międzynarodową konferencję naukową „Instrumenty i muzyka instrumentalna. Rozwój w kontekście historycznym i praktyka wykonawcza”, która odbędzie się 15 grudnia 2020 r. o godz. 9.00 online na platformie MS Teams.

plakat_abmk Ośrodek Archiwów, Bibliotek i Muzeów Kościelnych KUL zaprasza na ogólnopolską konferencję naukową "Ekspozycje stałe w muzeach kościoła rzymskokatolickiego - historia i współczesność", która odbędzie się 15 grudnia 2020 r. o godz. 10.00. Wydarzenie w formie online na platformie MS TEAMS (link do wydarzenia).

Konferencja „Polska pedagogika wczesnoszkolna: teoria - badania - praktyka. Wiodące kierunki i szkoły naukowe"Katedra Dydaktyki, Edukacji Szkolnej i Pedeutologii zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Polska pedagogika wczesnoszkolna: teoria - badania - praktyka. Wiodące kierunki i szkoły naukowe",  która odbędzie się 21 i 22 września 2021 r. Konferencja odbędzie się w formie online na platformie MS Teams z udziałem gości z zagranicy.