pieniądz gotówkowy czy bezgotówkowyInstytut Ekonomii i Zarządzania KUL oraz Studia Europejskie Uniwersytet w Bremie zapraszają na konferencję „Pieniądz gotówkowy czy bezgotówkowy? Perspektywa Polski i Niemiec”, która odbędzie się 2-3 kwietnia 2017 r. Pierwszego dnia obrady będą miały miejsce w Hotelu Mercure Lublin Centrum, natomiast drugiego w Centrum Transferu Wiedzy,  sala CTW-114.

O tym się nie mówiKoło Naukowe Studentów Niesłyszących i Słabosłyszących „Surdus Loquens”, Centrum Edukacji Niesłyszących i Słabosłyszących oraz Katedra Pedagogiki Specjalnej KUL zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową „O tym się nie mówi IV - Komunikacja osób niedosłyszących”, która odbędzie się w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. w Hotelu Victoria.

02.12.2020 - 03.12.2020

Ekologia – nauka czy ideologia?

Program sympozjum Ekologia – nauka czy ideologiaZapraszamy do udziału w sympozjum Ekologia – nauka czy ideologia, które odbędzie się 3 grudnia 2020 r. Sympozjum organizują Katedra Filozofii Kultury i Podstaw Retoryki KUL, Katedra Historii Filozofii UKSW, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej, a także Fundacja „Lubelska Szkoła Filozofii” i Adler Institute z USA. Będzie to już XIX Międzynarodowe Sympozjum z cyklu Przyszłość Cywilizacji Zachodu.

Wszystkie wykłady odbędą się online na platformie internetowej TEAMS.

Link do Sympozjum https://bit.ly/2020_cywilizacja.