KOnkurs LogicznyWydział Filozofii i Fundacja Rozwoju KUL zapraszają 19 kwietnia 2018 r. na Etap finałowy VI Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego.

15.04.2018 - 20.04.2018

LX Tydzień Filozoficzny

Tydzień Filozoficzny to jedno z najstarszych wydarzeń odbywających się na Wydziale Filozofii. Tydzień, który organizuje Koło Filozoficzne Studentów KUL, w tym roku odbędzie się już po raz 60.w dniach 16-20 kwietnia 2018 r.

Wędrując różnymi drogami, najczęściej z teatrem spotykam znaki, które prowadzą na ścieżki, których zwieńczenie bardziej przeczuwam niż jestem pewien. Zobaczony obraz nie potrzebuje deformacji, stylizacji czy udziwnienia. Nosi w sobie prawdę, której pragnienie dostrzeżenia jest sensem tworzenia.

Leszek Mądzik

Zapraszamy na wyjątkowe i bezprecedensowe wydarzenie towarzyszące LX Tygodniowi Filozoficznemu - Faktura czasu. Wystawa fotografii Leszka Mądzika. Wystawa będzie czynna do 20 kwietnia 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-113.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.