photo: http://www.adamwalanus.pl/2014/tischner25/index.htmlAbsolwent Wydziału Filozofii KUL ks. dr Miłosz Hołda został tegorocznym laureatem nagrody przyznawanej przez Prezesa Rady Ministrów za wyróżniającą się rozprawę doktorską pt.: Epistemologiczne argumenty za istnieniem Boga. Próba teistycznego uprawomocnienia poznawczych roszczeń nauki. Obrona rozprawy doktorskiej odbyła się na Wydziale Filozofii KUL w dniu 17 kwietnia 2013 r. Promotorem rozprawy jest dr hab. Jacek Wojtysiak, prof. KUL.

Premier Ewa Kopacz: nasi naukowcy wystawiają jak najlepszą wizytówkę Polsce

Kilkudziesięciu wybitnych naukowców z nagrodami premiera

Centrum Egzaminacyjne Hanyu Shuiping Kaoshi, które działa przy Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych KUL, zaprasza wszystkich uczących się języka chińskiego na egzamin państwowy HSK. Najbliższy termin egzaminu 28 marca 2015 r.
Szczegółowe informacje dotyczące zapisów zamieszczone są na stronie: Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych KUL