25.05.2019 - 26.05.2019

Osiemnaste urodziny Teatru ITP

18 urodziny ITPStudencki Teatr ITP obchodzi w tym roku osiemnaste urodziny. Z tej okazji zaprasza na urodzinowe spotkanie, które odbędzie się 26 maja 2019 r. o godz. 18.00 w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego. W programie: „Perła 2” czyli nowa odsłona pierwszego przedstawienia ITP sprzed 18 lat, muzyczne wspomnienia czyli piosenki z różnych spektakli teatru oraz urodzinowy tort.

Wstęp wolny!

Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Karol Wojtyła Memoral Lectures. Tegoroczną edycję wykładów Value and Morality in the Philosophy of Dietrich von Hildebrand w dniach 23-30 maja poprowadzi Prof. Martin Cajthaml (Palacký University Olomouc).

Serdecznie zapraszamy!

10.01.2021 - 15.02.2021

Rekrutacja zimowa na KUL

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu na LubelszczyźnieJuż po raz trzeci w naszym regionie będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Lubelszczyźnie (25-29 stycznia 2021). Inauguracja obchodów odbędzie się w poniedziałek 25 stycznia o godz. 10 na KUL i będzie transmitowana na profilu Facebook Pracowni Dziejów Mniejszości Narodowych w Europie Środkowej i Wschodniej KUL.

Program Dni