Miło nam poinformować o nadaniu tytułu Doctora Honoris Causa Uniwersytetu Śląskiego Księdzu Profesorowi Michałowi Hellerowi.

Serdecznie gratulujemy!

Dyrektor Instytutu Prawa Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL oraz Fundacja Centrum Badań ADR „Prawo i Gospodarka” zapraszają Uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie pn. "Znaj swoje prawa". Konkurs odbędzie się 27 marca 2015 r. Termin nadsyłania zgłoszeń upłynie 16 marca 2015 r.

Szczegółowe informacje

Centrum Egzaminacyjne Hanyu Shuiping Kaoshi, które działa przy Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych KUL, zaprasza wszystkich uczących się języka chińskiego na egzamin państwowy HSK. Najbliższy termin egzaminu 28 marca 2015 r.
Szczegółowe informacje dotyczące zapisów zamieszczone są na stronie: Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych KUL

15.11.2020 - 18.11.2020

LXII Tydzień Filozoficzny

Koło Filozoficzne Studentów KUL zaprasza na LXII edycję Tygodnia Filozoficznego pod hasłem Bóg – Świat – Umysł, która odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2020 r. Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbyła się ona zgodnie z pierwotnymi planami w kwietniu br., jednak mamy nadzieję, że ta nadzwyczajna jesienna edycja wydarzenia będzie równie owocna.

Z powodu pandemii COVID-19 nadchodzący Tydzień Filozoficzny przybierze formę hybrydową. Część wystąpień będzie wygłaszana na żywo, część zaś online. Słuchacze będą mieli możliwość śledzenia wykładów w dwóch formach – znajdując się fizycznie na sali lub korzystając z transmisji wideo. Z względów bezpieczeństwa liczba osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu na żywo będzie ograniczona.